Лампард чека повик од Абрамович!


3 копии

Маурицио Сари се наоѓа под сериозен притисок и неговото место на клупата на Челси е значително доведено во прашање по поразот од Манчестер Јунајтед во ФА ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Челси полека го губат трпението со Маурицио Сари, при поразот од Манчестер јунајтед во ФА Купот од трибините беа упатени неколку различни ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Тренерот на Челзи, Маурицио Сари, изјави дека тимот одиграл добро прво полувреме во осминафиналето од ФА Купот против Манчестер јунајтед, но и покрај тоа е ...
| | веќе видена | слични

Навивачите на Челзи жестоко го критикуваат Маурицио Сари уште од почетокот на оваа календарска година, но изгледа дека синоќешниот пораз од Манчестер Јунајтед ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Маурицио Сари имаше одличен старт со тимот на Челзи, но во последно време поради лошите резултати на клубот се најде под притисок од јавноста, а тој притисок ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Се надевам дека нашите лидери во следните денови ќе ја донесат вистинската одлука, изјави денеска високата претставничка за безбедност и надворешна политика ...
сите 734 | | | веќе видена

Откако денеска немаше одлука за преговори од Луксембург, ќе се чека одлуката во Брисел за преговори со ЕУ. Во четврток и петок во Брисел лидерите на земјите ...
сите 86 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Алијансата за Албанците и градоначалник на Општина Гостивар, Арбен Таравари смета дека оставката на заменик министерот за здравство е ...
сите 116 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лампард чека повик од Абрамович!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: