Фановите на Манчестер јунајтед гневни, Санчез приморан да избрише објава на социјалните мрежи


2 копии

На адреса на Чилеанецот пристигнаа низа критики поради неговата објава на социјалните мрежи, која ги налути фановите на тимот од Олд Трафорд, велат, тоа не ...
| | веќе видена | слични

Францускиот напаѓач имаше интересна реакција на социјалните мрежи која секако не остана незабележана, станува збор за објава со мајтапење кон Санчез, која му ...
| | веќе видена | слични

Агонијата на Јунајтед продолжи после тешкиот пораз од Тотенхем кој во второто полувреме ги „потопи" црвените ѓаволи. Мислењето на англиската јавност е дека ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Жозе Мурињо е главна тема помеѓу спортски аналитичари во Англија после вчерашниот висок пораз на неговиот Јунајтед против Тотенхем (0:3). Додека Португалецот ...
| | веќе видена | слични

Некои сметаат дека ова беше збогум до фановите на Манчестер јунајтед, некои во ова гледаат нешто друго, но, едно е сигурно, малкумина очекуваа ваква поддршка ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо објасни зошто Олд Трафорд беше полу-празен во завршните минути од вчерашниот тежок пораз од Тотнем, вели дека сите побрзале да ја избегнат гужвата ...
| | веќе видена | слични

Јасно, Португалецот не беше баш расположен, британските медиуми веќе му предвидуваат дека ова беше последниот негов меч како менаџер на „црвените ѓаволи". Даде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фановите на Манчестер јунајтед гневни, Санчез приморан да избрише објава на социјалните мрежи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: