Лајка мобајл ги преполови цените: Неограничени повици, смс и 8 GB интернет за 384 денари месечно!

Единствениот виртуелен мобилен оператор кој функционира во земјава, Лајка мобајл ги преполови цените и понуди нови пакети. Она што е важно да се истакне е дека Лајка мобајл нуди само припејд пакети, односно сите тарифи се без обврзувачки договор и можат да се прекинат во било кое време. Овие две нови тарифи се особено интересни за сите оние кои сакаат да уживаат во долги и релаксирани разговори со своите пријатели, да испраќаат смс пораки и да бидат постојано онлајн, без притоа да се грижат за сметката. Телефонски број со префикс 079 можете да купите во најголем дел од киосците и маркетите низ Македонија по цена од само 100 денари, со вклучен 100 денари кредит. Повеќе информации побарајте на www.lycamobile.mk .
| | веќе видена | слични

VipFamily се состои од четири тарифни модели, со месечни претплати од 249 до 999 денари. Вип објави понуда на четири нови постпејд тарифни модели прилагодени кон комуникациските потреби на секој член од семејството. Новото Vip Family тарифно портфолио нуди можност корисниците да уживаат во долги разговори, интернет со 4G брзина и тоа со намалена месечна претплата, засекогаш. VipFamily се состои од четири тарифни модели и тоа: VipFamily Hype, Vip Family Hero, Vip Family Hero+ и Vip Family Senior. Сите оние кои сакаат да се постојано онлајн со 4G брзина можат да го изберат супер атрактивниот Vip Family Hype тарифен модел, а со избор на Vip Family Hero или Vip Family Hero+ корисниците добиваат неограничени разговори и СМС пораки кон сите национални мрежи како и 4G интернет. “Нашeто Vip Family портфолио е совршен избор за корисницитена мобилната телефонија и уверен сум дека во богатиот избор на тарифни моделисекој член од семејството ќе го пронајде совршениот пакет што ќе одговара дури и на оние со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 166 | | | веќе видена

Стево Пендаровски веќе ги постави кадровските основи на неговиот кабинет. Генерален секретар на претседателската служба е досегашниот владин портпарол Миле ...
сите 218 | | | веќе видена

(Специјално од Тел Авив: Игор ТРАЈКОВСКИ) Во Тел Авив вечерва во 21 часот започнува финалната трка за победник на Евровизија 2019. Тамара Тодевска со „Горда“ ...
сите 291 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на мандатно – имунитетната комисија Павле Богоевски ќе ја води комисиската расправа за одземање на пратеничкиот мандат на поранешниот премиер ...
сите 199 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светските берзи порасна на 73 долари за барел поради намалувањето на понудата и загриженоста поврзана со нов можен прекин на испораката од ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лајка мобајл ги преполови цените: Неограничени повици, смс и 8 GB интернет за 384 денари месечно!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: