Лајка мобајл ги преполови цените: Неограничени повици, смс и 8 GB интернет за 384 денари месечно!

Единствениот виртуелен мобилен оператор кој функционира во земјава, Лајка мобајл ги преполови цените и понуди нови пакети. Она што е важно да се истакне е дека Лајка мобајл нуди само припејд пакети, односно сите тарифи се без обврзувачки договор и можат да се прекинат во било кое време. Овие две нови тарифи се особено интересни за сите оние кои сакаат да уживаат во долги и релаксирани разговори со своите пријатели, да испраќаат смс пораки и да бидат постојано онлајн, без притоа да се грижат за сметката. Телефонски број со префикс 079 можете да купите во најголем дел од киосците и маркетите низ Македонија по цена од само 100 денари, со вклучен 100 денари кредит. Повеќе информации побарајте на www.lycamobile.mk .
| | веќе видена | слични

VipFamily се состои од четири тарифни модели, со месечни претплати од 249 до 999 денари. Вип објави понуда на четири нови постпејд тарифни модели прилагодени кон комуникациските потреби на секој член од семејството. Новото Vip Family тарифно портфолио нуди можност корисниците да уживаат во долги разговори, интернет со 4G брзина и тоа со намалена месечна претплата, засекогаш. VipFamily се состои од четири тарифни модели и тоа: VipFamily Hype, Vip Family Hero, Vip Family Hero+ и Vip Family Senior. Сите оние кои сакаат да се постојано онлајн со 4G брзина можат да го изберат супер атрактивниот Vip Family Hype тарифен модел, а со избор на Vip Family Hero или Vip Family Hero+ корисниците добиваат неограничени разговори и СМС пораки кон сите национални мрежи како и 4G интернет. “Нашeто Vip Family портфолио е совршен избор за корисницитена мобилната телефонија и уверен сум дека во богатиот избор на тарифни моделисекој член од семејството ќе го пронајде совршениот пакет што ќе одговара дури и на оние со ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 404 | | | веќе видена

Тоа што Христијан Мицкоски се обидува да го претстави носителот на криминалот и режимот, Никола Груевски уште еднаш потврдува: Антизападниот Христијан Мицкоски ...
сите 205 | | | веќе видена

Поранешниот премиер Никола Груевски на својот профил на социјалната мрежа Фејсбук објави дека добил политички азил во Унгарија , поради тоа што бил, како што ...
сите 502 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 48 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 41 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде вратен во Македонија, истакна премиерот Зоран Зав во интервју за Алсат-М, посочувајќи на примерот со поранешниот хрватски премиер Иво ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лајка мобајл ги преполови цените: Неограничени повици, смс и 8 GB интернет за 384 денари месечно!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: