Леонардо и Милан подготвуваат нова „бомба“ од 120 милиони евра?!

3 копии

Екипата на Лацио и во наредната сезона сака да се претстави во одлично светло во Италија и Европа, па сака што побрзо да ги затвори отворените прашања, дилеми ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Реал Мадрид и Јувентус ќе имаат битка надвор од теренот за услугите на Сергеј Милинковиќ Савиќ но ќе мора брзо да реагираат откако Клаудио Лотито и Лацио ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Првиот човек на Лацио, Клаудио Лотито проговори за можноста Сергеј Милинковиќ Савиќ да биде продаден ова лето, Србинот може да замине само доколку некој ...
| | веќе видена | слични

Првиот човек на Лацио вели дека не е под притисок да го продаде Сергеј Милинковиќ Савиќ и тоа ќе го стори само доколку некој искешира повеќе од 110 милиони ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Лацио, Сергеј Милинковиќ-Савиќ е еден од најбараните фудбалери на трансфер пазарот и неговата цена вртоглаво расте од ден на ден. Многу еврпски ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 226 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 41 | | | веќе видена

Независниот пратеник Ферид Мухиќ за „ А1он “ не сакаше да каже дали ќе излезе на претстојниот референдум за промена на името, како и дали ќе гласа за уставните ...
сите 131 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 71 | | | веќе видена

Со цел Зоолошката градина во Скопје да добие еден сосема нoв и убав лик, деновиве е поставена нова урбана опрема. Опрема се состои од нови клупи, каде ...
сите 29 | | | веќе видена

Од вчера стапи во сила договорот за взаемно признавање на возачките дозволи меѓу Македонија и Германија. Договорот го потпишаа Министерот за внатрешни работи ...
сите 79 | | | веќе видена

Ни пристигна и таа прекрасна есен, според многумина најубаво годишно време … Сепак, Меркур е денес во квадрат со Сатурн, а почетокот на есента се карактеризира ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Леонардо и Милан подготвуваат нова „бомба“ од 120 милиони евра?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: