Квадрадо со порака до Роналдо за бројот „7“ во Јувентус


2 копии

Во денови кога во Италија се создаде вистинска еуфорија за пристигнувањето на Кристијано Роналдо во Серија А, а покај играчите на Реал Мадрид, со пораки почнаа ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Тренерот на Јувентус, Масимилијано Алегри, трансферот на Роналдо го оцени како многу значаен настан и за клубот и за фудбалот во Италија. – Неговото доаѓање е ...
| | веќе видена | слични

Легендата на Јувентус, Алесандро Дел Пјеро изјави дека со Кристијано Роналдо во составот „бјанконерите“ веќе можат да ја освојат Лигата на шампиони. ...
| | веќе видена | слични

Јувентус вчера го официјализираше трансферот на Кристиано Роналдо и така го реализираше еден од најголемите трансфери во историјата на фудбалот. Роналдо од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 143 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 74 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 197 | | | веќе видена

Единствената партија која сега е пред нас се вика Македонија. Друга партија немаме. Ова не се избори, не одлучуваме за некој поединец, одлучуваме за нашата ...
сите 92 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Квадрадо со порака до Роналдо за бројот „7“ во Јувентус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: