Купил сигнално оружје и го приспособил во огнено


Останато

Постапката за разрешување на јавниот обвинител Марко Зврлевски во Собранието на Република Македонија е целосно незаконска, а тоа го потврди и Антикорупциската ...
сите 320 | | | веќе видена

Мароканецот Абдул Рахман Мешках (18), кој е осомничен за нападот што се случи во петокот во финскиот град Турку, каде беа убиени две жени, а осум лица беа ...
сите 134 | | | веќе видена

Транспаренси Интернешнл-Македонија и Центарот за економски анализи бараат Собранието на Република Македонија да донесе измени во Законот за пратениците и да ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Купил сигнално оружје и го приспособил во огнено

Од:
До кого (е-маил):
Порака: