Купил Шкода Фавроит стара 40 години и со другарите тргнале да гледаат ЛШ во Мадрид

Навивачот од Ливерпул Сајмон Вилсон кој одлучил место да плати 800 фунти за авионска карта со Мадрид за финалето на Лигата на шампионите , да купи Шкода ...
| | веќе видена | слични

Финалето во Лигата на шампионите е големо доживување и за неутралниот навивач, а уште поубаво е чуството ако вашиот тим е дел од натпреварот за најпосакуваниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 86 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 73 | | | веќе видена

Нестабилно време со пороен дожд, град и грмежи има во југоисточните делови на државава, Струмица и Радовиш како и во Пелагонија, Прилепско. Нестабилност во ...
сите 107 | | | веќе видена

Потребен ни е политички дијалог и потребно ни е помирување дома, без разлика на политичките интереси на различните партии, за големите прашања кои се од ...
сите 74 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Купил Шкода Фавроит стара 40 години и со другарите тргнале да гледаат ЛШ во Мадрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: