Секој што до 15 февруари ќе купи стан од Адора, добива зимување во Банско

2 копии

Адора инженеринг, по повод рекордната продажба на 302 стана во 2014 година, сите купувачи на стан од почетокот на годинава до 15 февруари ќе ги награди со зимување во Банско. „Со овој подарок, компанијата, лидер во високоградбата во Македонија и регионот, традицинално сака да им возврати за довербата и лојаноста на купувачите, со грижа, љубов, внимание и награди, со што продолжува и во 2015 година“, велат од компанијата. Адора инженеринг лани ја додели наградата автомобил „поло“ на Тони Крстев од Скопје, со стан во Охрид, кој беше извлечен во наградната игра во која учествува сите купувачи на стан од минатата година.
| | веќе видена | слични

По повод рекордната продажба на 302 стана во 2014-та година, Адора инженеринг ќе ги награди со зимување во Банско, сите купувачи на стан од овој градежен бренд од почетокот на годинава до 15-ти февруари 2015-та година. Со овој подарок, компанијата, лидер во високоградбата во Македонија и регионот, традицинално сака да им возврати за довербата и лојаноста на купувачите, со грижа, љубов, внимание и награди, со што продолжува и во 2015-та година. Адора инженеринг, синоним за докажано сигурна, квалитетна и економична еко градба, на крајот на 2014-та ја додели наградата автомобил ПОЛО на Тони Крстев од Скопје, со стан во Охрид, кој беше извлечен во наградната игра во која учествува сите купувачи на стан од овој градежен бренд минатата година.
| | веќе видена | слични

Останато

Мотивот на Заев за заштита на криминалот од „Рекет“ го знаеме. Сомнежите се дека тој и неговите структури се силно вплеткани во оваа криминална – октопод мрежа ...
сите 499 | | | веќе видена

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 356 | | | веќе видена

Ларис Гаисер, новинарот од Словенија кој на италијанскиот медиум „Ла верита“ објави снимки за аферата „Рекет“ за Пресинг ТВ најавил „завршен удар“, но не кажал ...
сите 116 | | | веќе видена

Од утре па сѐ до средината на следната недела во Македонија ќе преовладува сончево и топло време со максимални дневни температури до 38 тепени. Топлиот бран се ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секој што до 15 февруари ќе купи стан од Адора, добива зимување во Банско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: