Ибрахимовиќ со гол за победа на Лос Анџелес Галакси (Видео)


2 копии

Златан Ибрахимовиќ експресно брзо и се претстави на американската спортка јавност со неколку интересни интервју и неколку спектакуларни потези на фудбалските ...
| | веќе видена | слични

Селекторот на Шведска, Јане Андерсон вели дека Златан Ибрахимовиќ не е во неговите планови за настап на Светското првенство во Русија.Златан Ибрахимовиќ најави ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ самиот се „промовираше“ за патник на претстојното Светско првенство во Русија, но очигледно дека нема преголема поддршка во националниот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Златан Ибрахимовиќ не престанува да ја освојува американската јавност. Од теренот, каде што на дебито постигна два гола за победа на Галакси во првото дерби на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на оваа хунта на власт. Со ...
сите 398 | | | веќе видена

Денес времето ќе биде облачно и студено со повремени врнежи, кои во западните делови ќе бидат претежно од снег. Во попладневните часови врнежите ќе преминуваат ...
сите 252 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва на трибината во Гостивар рече дека ќе победат на следните парламентарни избори без разлика дали тие биле ...
сите 229 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 52 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 345 | | | веќе видена

Албански медиуми кои се повикуваат на полициски извори тврдат дека поранешниот премиер Никола Груевски во Албанија влегол нелегално и тоа во близина на ...
сите 203 | | | веќе видена

Буџетот кој криминогената власт го предлага за 2019 година е мегаломански, расипнички и дополнително ќе ги осиромаши граѓаните на Република Македонија. Ова ...
сите 219 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ибрахимовиќ со гол за победа на Лос Анџелес Галакси (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: