Пристигна центар од Америка: Гостиварци со новото засилување ќе бидат страв и трепет


Кошаркарскиот клуб Гостивар во новата сезона влегува со амбиции да се замеша во борбата за шампионска титула. Тие деновиве направиле договор со Американскиот ...
| | веќе видена | слични
6 копии

22-годишниот македонски репрезентативец, Андреј Магдевски го комплетира составот на МЗТ Скопје за новата сезона откако потпиша едногодишен договор со клубот од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 198 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 218 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 45 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пристигна центар од Америка: Гостиварци со новото засилување ќе бидат страв и трепет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: