Дозволил лица што не е вработени во Oпштината да ги користат службените возила


Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против ВС (51) од с.Едрениково поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело ...
| | веќе видена | слични

На 13.03.2018 година во 21.50 часот во СВР Куманово, Д.С. (46) од с.Тромеѓе, кумановско, пријавил дека истиот ден околу 21.00 часот во куќата на неговата баба ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии
13 копии

- Полициската станица Кичево поднесе кривична пријава против А.А.(34) од Кичево и Л.Ф.(24) од село Мамудовци, Кичевско, поради постоење основи на сомнение за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Секторот за внатрешни работи Скопје - Единица за недозволена трговија – Одделение за недозволена трговија со дрога, поднесе две кривични пријави до надлежното ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Надворешната канцеларија од Струга поднесе кривична пријава против 20-годишниот А.М. од Струга поради постоење основи на сомнение за сторенo кривично дело ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Опозицијата жестоко реагираше на законските измени на Владата која овој чекор го образложи со неопходност од деблокирање на процесот. За утре е закажана ...
сите 161 | | | веќе видена

Разрешувањето на Боро Стојчев е димна завеса за вистинсксите криминали и нивните извршители кои се наоѓаат во врвот на власта. СДСМ е партија, водена од Зоран ...
сите 104 | | | веќе видена

Португалскиот фудбалер, Кристиано Роналдо вчера и официјално беше претставен како ново засилување на Јувентус. Роналдо во текот на вчерашниот ден успешно ги ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дозволил лица што не е вработени во Oпштината да ги користат службените возила

Од:
До кого (е-маил):
Порака: