Кукан: Очекувам пресврт во Македонија и на Западниот Балкан во наредните месеци

6 копии

Европратеникот Едвард Кукан, известувач во сенка за Македонија во Европскиот парламент, очекува во наредните месеци значителен пресврт во политичките случувања ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Европратеникот Едвард Кукан, известувач во сенка за Македонија во Европскиот парламент, во интервју за „Еуропиан Вестерн Балканс“ (European Western Balkans) ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бариш е во врска со актерката Гупсе Озај, додека Елцин има четиригодишна врска со турскиот бизнисмен Јунус Оздикен. Според пишувањата во турските медими, Дефне ...
| | веќе видена | слични

За тоа секако најзаслужна е улогата на Дефне преку која ја засакаа бројни обожаватели ширум Европа и Азија. Покрај темпераментот и харизмата, нејзиниот ...
| | веќе видена | слични

Популарната турска актерка и модел Елцин Сангу или попозната како Дефне од хит серијата „Изнајмена љубов“, како и својот колега Бариш Ардуч ги живее моментите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

И птиците повеќе не сакаат да летаат над опустошениот е рид над скопското село Кондово. Пред само два дена силните пламени јазици пеплосаа сè. Уништена е ...
сите 532 | | | веќе видена

Велешани сѐ уште не веруваат во тоа што се случило во нивниот град, на улицата „Коле Цветков", рано утрото на 16 август. Едноставно не можат да поверуват дека ...
сите 114 | | | веќе видена

Северна Кореја денеска соопшти дека речиси 3,5 милиони работници, членови на партијата и резервисти доброволно се јавиле да ѝ се приклучат на војската во ...
сите 379 | | | веќе видена

Вчера група млади во Струмица демонстрираа против полициската бруталност и побараа целосно расветлување и одговорност за случајот со пукањето кон малолетниците ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кукан: Очекувам пресврт во Македонија и на Западниот Балкан во наредните месеци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: