Сопруг за пример: Секоја жена би посакала изненадување какво доби Милена Антовска

Родендените, денот на жената или пак некој друг празник се повод за посебно внимание, за разгалување на понежната половина. Какво е чувството кога ќе добиете ...
| | веќе видена | слични

 Дали би си го посакале својот миленик за колега на работа? Еден возач на камион во Лондон го има ова задоволство. Пет дена во седмицата по 8 часа на ден сте ...
| | веќе видена | слични

Расел Кроув ги изненади обожавателите објавувајќи фотографија на Инстаграм со долга залижана коса и проседа брада на која изгледа непрепознатливо. Неговите ...
| | веќе видена | слични

 Ако будно ги следите социјалните мрежи, сигурно забележавте дека едно модно парче им е нов фаворит на познатите модни блогерки, трендсетерки и фешнистки. ...
| | веќе видена | слични

 Таа вели дека танцувањето на шипка направило да се чувствува самоуверено и секси како никогаш досега. Кими Ли од Австралија со години се изгладнувала, но на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лекарите и медицинскиот персонал го прекинуваат протестот на скопските клиники поради најавеното поскaпување на паркингот затоа што премиерот Зоран Заев им ...
сите 152 | | | веќе видена

Главниот град на Унгарија заживеа во новогодишна атмосфера. На температури под нулата, околу разиграниот Дунав се замрзнуават спомените на илјадниците туристи. ...
сите 113 | | | веќе видена

Дел од новинарите кои вчера го следеа судскиот процес за настаните на „Крвавиот четврток“, беа шокирани, бидејќи во еден од сведоците, препознаа директен актер ...
сите 133 | | | веќе видена

Утрово поради разведрувањето температурите на воздухот значително ќе опаднат и ќе се спуштат во интервалот од -7 до 1 степен додека на планинските места ќе се ...
сите 184 | | | веќе видена

Сообраќајот на превојот Плетвар се одвива непречено, без проблеми и забрани, информира Сашко Цветкоски, раководител на секцијата на „Македонија пат“ во Прилеп. ...
сите 173 | | | веќе видена

Отстранувањето на блокадите поставени на кружните текови и патиштата од страна на „жолтите елеци” ќе продолжи, изјави францускиот министер за внатрешни работи, ...
сите 284 | | | веќе видена

Полицијата во соработка со роднините го потврди идентитетот и на третата жртва од автобуската несреќа кojа се случи во Србија. Се работи за 63 годишна жена од ...
сите 272 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопруг за пример: Секоја жена би посакала изненадување какво доби Милена Антовска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: