Куче скитник касна маж


Куче скитник веќе неколку недели во заложништво држи семејство од Штип на улицата Карл Маркс кај некогашната ветеринарна станица.Кучето кое до пред извесно ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Во текот на вчерашниот ден, две лица пријавилe случаи со каснати граѓани од кучиња скитници во главниот град.Напладне во Полициската станица Центар, О.Ф. (50) ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Пред пратениците следната недела во Собранието ќе се најде новиот текст на законот за Јавно обвинителство, со кој Специјалното јавно обвинителство ќе се ...
сите 164 | | | веќе видена

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 265 | | | веќе видена

Иранските власти денескa соопштија дека сите 23 членови на екипажот на запленетиот британски танкер „Стена Имперо“ се на безбедно и во добро здравје.Тоа за ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Куче скитник касна маж

Од:
До кого (е-маил):
Порака: