80-годишна жена касната од куче скитник

8 копии
2 копии
2 копии

Од ЈП Водовод и канализација известуваат дека на ден 12.02.2019 год. (вторник), заради детална проверка на трафостаницата на Полициската станица Ново Село без ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

По налог на Град Скопје екипите на ЈП „Улици и патишта“ деновиве работат на реконструкција на пешачката и на велосипедската патека на улицата Даме Груев во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Криминалите на Заев и СЈО испливуваат на површина. Пред неколу дена медиумите обелоденија дека има отворен сомнеж за платен рекет од 260.000 евра од страна на ...
сите 650 | | | веќе видена

Јавноста со денови е згрозена од навредливите напади кон еден „суетен“ новинар и „педер“ (како што самиот ги нарекува) од страна на премиерот Зоран Заев. ...
сите 390 | | | веќе видена

„Зоран Заев не го прима неговиот пулен и штитеник Боки 13 во премиерскиот кабинет во Владата, туку на фотографиите е Христијан Мицкоски маскиран во политичар ...
сите 432 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 267 | | | веќе видена

Лидерот на опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, повика на одржување предвремени избори во државата, на прес-конференцијата што ја одржа вчера, ...
сите 94 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена

Хороскоп за 33 та недела : Знаете ли кој хороскопски знак е личноста на која сакате да ѝ подарите нешто? Овен Оние кои се родени во знакот Овен сакаат што е ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

80-годишна жена касната од куче скитник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: