Кубица: Останувањето во Формула 1 е потешко

2 копии
2 копии
2 копии
2 копии

Шефот на Рено Ф1, Сирил Абитебул тврди дека скокот во перформансите во текот на зимата е „најголемиот остварен досега“ од страна на францускиот производител ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кубица: Останувањето во Формула 1 е потешко

Од:
До кого (е-маил):
Порака: