Пијан скопјанец ги претепал двегодишното дете и сопругата


12 копии
2 копии
3 копии

СВР-Скопје, до ОЈО-Скопје, поднесе кривична пријава против скопјанецот Ф.С.(47) за две кривични дела „телесни повреди во вршење семејно насилство“, казниво по ...
| | веќе видена | слични

Драма во Скопје: Татко го претепал 2 годишното дете и сопругата, пренесени во болница Секторот за внатрешни работи Скопје, до Основното јавно обвинителство во ...
| | веќе видена | слични

Пијан насилник го претепал две годишниот син поради што детенцето се онесвестило, а ги тепал и другите негови три деца и сопругата, завчера во нивниот дом во ...
| | веќе видена | слични

Центарот за социјални работи ќе одлучи за старателството на 14-месечното бебе кое беше претепано и донесено на Ургентен со тешки повреди на главата и нозете, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вага (23.09 – 22.10) Трудете се да најдете вистински и проверени деловни партнери кои би можеле да ви обезбедат материјална безбедност. Постои некоја ...
сите 73 | | | веќе видена

Во телевизиската најава на ABC нагласено е дека во разговорот немало забранети прашања. Меланија Трамп, првата дама на Соединетите Американски Држави, е веќе ...
сите 40 | | | веќе видена

Меган Маркл и принцот Хари го очекуваат своето прво дете, објави Кенсингтонската палата... Првото дете на кралскиот брачен пар на светот би требало да дојде ...
сите 43 | | | веќе видена

 Од Роби Вилијамс до Кара Делевињ, познатите личности изгледаа префинето и гламурозно на свадбата на принцезата Еугенија. Неодамна се случи и втората кралска ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пијан скопјанец ги претепал двегодишното дете и сопругата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: