Маскирани млади луѓе ги палат палмите пред клиниката ,,Жан Митрев” (видео)


9 копии

Кривична пријава ќе биде поднесена против двајца 17-годишници од Скопје осомничени дека на 15 август запалиле палма пред клиниката„Жан Митрев“ во Скопје. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Против две лица на возраст од 17 години, поднесена е кривична пријава поради палењето на палмата пред клиниката „Жан Митрев“, што се случи пред три дена, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Од МВР соопштија детали околу случајот со запалените палми пред клиниката на Жан Митрев во Скопје. -Во врска со случајот од 15.08.2018 година околу 02,40 часот ...
| | веќе видена | слични

Во известувањето од МВР се надлежните служби соопштија дека уапсени се и поднесена е кривична пријава против две лица на возраст од 17 години кои ги запалија ...
| | веќе видена | слични

Снимките ги објави клиниката на својот Јутјуб канал, а се снимени со безбедносните камери на „Жан Митрев клиника“. Првиот случај е регистриран во сабота околу ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со сведочење на Ацо Ангеловски, поранешен телохранител на Оливер Спасовски, во Кривичниот суд во Скопје продолжи судењето за настаните во Собранието на ...
сите 235 | | | веќе видена

Нашиот јазик и нашето културно наследство се македонски. Тоа го потврдуваме со договорот. Како Македонци ќе влеземе во НАТО и како Македонци ќе чекориме во ЕУ. ...
сите 69 | | | веќе видена

По обраќањето на претседателот Ѓорге Иванов пред македонската заедница во Детроит, каде што уште еднаш повтори дека нема да гласа на закажаниот референдум , ...
сите 134 | | | веќе видена

Излезеноста на претстојниот референдум е едно од прашањата кое доминира во јавната дебата за плебисцитарното изјаснување закажано за 30 септември, а кое ја ...
сите 154 | | | веќе видена

Во рамки на ИФФК „Браќа Манаки“, Кинотека на Македонија, вечер во битолскиот културен центар „Магаза“ ќе приреди изложба и филмски проекции со кои се ...
сите 113 | | | веќе видена

Скопје, 25 септември 2018 На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Маскирани млади луѓе ги палат палмите пред клиниката ,,Жан Митрев” (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: