Тепачка во битолски Баир

4 копии

Надворешна канцеларија за криминалистички работи при Полициската станица Прилеп поднесе кривична пријава против 39-годишниот Л.П. од Прилеп поради постоење ...
| | веќе видена | слични
2 копии

СВР Битола поднесе кривична пријава против И.Ш.(34) од Битола поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела: „учество во тепачка“, „тешка телесна ...
| | веќе видена | слични

Постапувајќи по констатирани неправилности, Царинската управа на Република Македонија во месец август 2017 година до надлежните јавни обвинителства поднесе 4 ...
| | веќе видена | слични
2 копии
9 копии
4 копии

Полициска станица Струмица поднесе кривичнa пријавa против Т.Р. (18) од Струмица поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 341 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тепачка во битолски Баир

Од:
До кого (е-маил):
Порака: