Christina Aguilera објави нова песна


2 копии

На почетокот на овој месец Christina Aguilera најави две нови песни, од кои една ја имаме токму денес што е подранување, со оглед дека песните требаше да се појават на 21-ви април. “The Real Thing” е дел од актуелната сезона од серијата “Nashville” во која пејачката имаше неколку епизодна улога како гостин. Во продолжение слушнете ја “The Real Thing”, а за новиот сингл “Shotgun” стрпете се уште една недела.
| | веќе видена | слични

На почетокот на месец Април Christina Aguilera најави две нови песни, од кои едната ја промовираше малку порано од предвиденото со оглед дека песните требаше да се појават на 21-ви април. “The Real Thing” е дел од актуелната сезона од серијата “Nashville” во која пејачката имаше неколку епизодна улога како гостин. Слушнете ја “The Real Thing”, а за вториот нов сингл “Shotgun” ќе почекаме уште малку.
| | веќе видена | слични

Останато

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 166 | | | веќе видена

Стево Пендаровски веќе ги постави кадровските основи на неговиот кабинет. Генерален секретар на претседателската служба е досегашниот владин портпарол Миле ...
сите 214 | | | веќе видена

Пресреќна сум што фотографијата фантатстично се вклопи во пораката на песната – биди горда со она што си! Не давај никој да ти ги сосече крилјата!, раскажува ...
сите 258 | | | веќе видена

Тамара Тодевска која со песната „Proud“ го освои осмото место на евровизиското финале во Тел Авив, што е најголем успех за земјава досега на Евросонг, вечерва ...
сите 211 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на мандатно – имунитетната комисија Павле Богоевски ќе ја води комисиската расправа за одземање на пратеничкиот мандат на поранешниот премиер ...
сите 199 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светските берзи порасна на 73 долари за барел поради намалувањето на понудата и загриженоста поврзана со нов можен прекин на испораката од ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Christina Aguilera објави нова песна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: