Секс бомбата од серијата `Чувари на плажата` денес никој не би ја препознал: Се здебелила 25 килограми, повеќе не глуми и не излегува од судница поради проблеми од минатото

Актерката Никол Егерт се прославила со улогата во серијата "Чувари на плажата" во 90-тите години. Во меѓувреме одлучила да ја напушти глумата и да се занимава ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

 Неповолната веста, која се насетуваше од вчера, попладнево ја соопшти германската канцеларка Меркел.На прегорвоите со Македонија и Албанија, Брисел ќе се ...
сите 954 | | | веќе видена

Денес 27 земји – членки побараа јасно и недвосмислено Република Северна Македонија да добие нов импулс во европските интеграции за да продолжи на патот на ...
сите 848 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Рожерио Мораеш мина незаборавни три години во Скопје и беше еден од најзаслужните во составот на Вардар за освоената втора титула во Лигата на шампионите, ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секс бомбата од серијата `Чувари на плажата` денес никој не би ја препознал: Се здебелила 25 килограми, повеќе не глуми и не излегува од судница поради проблеми од минатото

Од:
До кого (е-маил):
Порака: