Никој од прва не погодил што се крие зад фотографијата: Изгледа како свадба, но е далеку од тоа


2 копии

Фотографија која изгледа како фотографија од венчавка, е далеку од тоа, иако поради невестинските фустани кои ги носат девојките изгледа така. Знаете ли што се ...
| | веќе видена | слични

Андреј Миске кој како ретко кој имал можност да соработува со некои од најголемите балкански ѕвезди како што се Северина, Емина Јаховиќ, Саша Ковачевиќ , ...
| | веќе видена | слични

Останато

Десетиците лажни вести и пропагандни елементи, особено на социјалните мрежи, но и во дел од медиумите кои имаат голема публика во Македонија, се поклопија со ...
сите 109 | | | веќе видена

Ниеден политичар нема мандат да преговара за идентитетот на еден народ. Мнозинството македонски граѓани не гласале за програма во која е предвидена промена на ...
сите 92 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 105 | | | веќе видена

Со откривање на споменик на поранешниот претседател на Јужноафриканска Република, Нелсон Мандела во зградата на Обединети нации во Њујорк денеска ќе почне ...
сите 48 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Никој од прва не погодил што се крие зад фотографијата: Изгледа како свадба, но е далеку од тоа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: