Mastercard: Нема да ви треба ПИН за банкарска картичка


Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Mastercard: Нема да ви треба ПИН за банкарска картичка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: