„Кражба“ во последен час: Ги мина медицинските прегледи со ПСЖ, но заврши на промоција во Барселона (Видео)


Англиската јавност веќе извесно време го најавува Луи Бери како најголем талент во младинските категории на Островот, а сега суперталентираниот напаѓач кој има ...
| | веќе видена | слични

Бразилскиот стопер Едер Милитао (21) долго ќе го памети претставувањето во Реал Мадрид. Милитао со Реал Мадрид потпиша договор на пет години и најавен е како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дали од замор, од возбуда или од нешто трето, новиот фудбалер на Реал Мадрид, Едер Милитао, доби вртоглавица среде прес-конференција и мораше да ја напушти ...
| | веќе видена | слични

Бразилскиот репрезентативец, Еден Милитао денеска беше претставен како ново засилување за шпанскиот прволигаш Реал Мадрид. Тој на „Сантијаго Бернабеу“ доаѓа од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Бразилскиот дефанзивец Едер Милитао беше претставен пред медиумите и навивачите како нов член на Реал Мадрид. Милитао, кој дојде од Порто, може да игра и како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот Артан Груби во име на ДУИ побара наследникот на Катица Јанева како шеф на Специјалното јавно обвинителство да биде веднаш одбран од Советот на јавни ...
сите 178 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Русковска не знае каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, која минатата недела поднесе неотповиклива оставка, а неколку часа подоцна ...
сите 327 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 146 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Кражба“ во последен час: Ги мина медицинските прегледи со ПСЖ, но заврши на промоција во Барселона (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: