Кражба на Гинис за Гинис (видео)

Да се краде по продавници воопшто не е лесна работа. Потребна е сила, талент и ... Во објаснувањето под видеото на Јутјуб стои дека се работи за кражба на гајба пиво од марката Гинис, а откако ќе го погледнете видеото ќе ви биде јасно зошто може да се запише и како рекорд во Гинисовата книга на рекорди.
| | веќе видена | слични

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 85 | | | веќе видена

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кражба на Гинис за Гинис (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: