Протест против високите цени на горивата во БиХ и Црна Гора

3 копии
2 копии

Поради цените на горивото, возачите во Србија, Босна и Херцеговина и Црна Гора се кренаа на протести, пишува Радио Слободна Европа . Во дел од градовите ...
| | веќе видена | слични

Некои од најважните сообраќајници во Белград и во Нови Сад се блокирани во понеделникот утрото од граѓани кои со своите возила го попречуваат сообаќајот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Додека естаблишментот се обидува да наслика приказна дека Џулијан Асанж е во иста банда со секој можен насилник и терорист во светот - и дека дефинитивно не е ...
сите 267 | | | веќе видена

Претседателот на Европската Народна Партија, Жозеф Дол, даде јавна поддршка за кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.-Посакувам Силјановска да ...
сите 152 | | | веќе видена

Професорката Гордана Силјановска Давкова на претседателската дебатата на Алсат телевизија истакна дека според Преспанскиот договор ќе треба да избришеме од ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Протест против високите цени на горивата во БиХ и Црна Гора

Од:
До кого (е-маил):
Порака: