Крај за родителските грижи:Оваа апликација открива зошто плаче бебето!(видео)


Неуропсихологот од Калифорнија Аријана Андерсон, и самата мајка на четири деца, осмислила апликација за мобилен телефон која го толкува плачот. -Кога го добив ...
| | веќе видена | слични

Ви треба пристап до сигурна бежична мрежа? Не тапкајте во место, клинкете на видеото што следи и инсталирајте ја апликацијата на вашиот мобилен телефон. Истата ...
| | веќе видена | слични

Веќе утре започнува светското првенство во најважната споредна работа на светот, фудбалот. Фудбалски репрезентации од 32 држави ќе се натпреваруваат за еден ...
| | веќе видена | слични

Уште само утрешниот ден и веќе од четврток почнува Светското првенство во Русија, што значи дека треба да го наполните фрижидерот со пиво, да се наместите пред ...
| | веќе видена | слични

Фитнес апликациите не се новина на пазарот. Сигурно сте виделе најразноразни објави на апликации по друштвените мрежи каде се испишува колку километри извозел ...
| | веќе видена | слични

Веќе некое време во Индија на оваа апликација кружат пораки за киднапирање на деца, поради што минатиот месец се убиени седум луѓе. Последните жртви на овие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 15. декември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде променливо облачно со слаб до умерен југоисточен ветер. Во крајните западни и источни делови ќе има ...
сите 247 | | | веќе видена

Главниот град на Унгарија заживеа во новогодишна атмосфера. На температури под нулата, околу разиграниот Дунав се замрзнуават спомените на илјадниците туристи. ...
сите 209 | | | веќе видена

Во 16.25 часот во Полициска станица Македонски брод е пријавено дека на улица ,,Партизанска’’ во Македонски Брод патничко моторно возило ,,Фолксваген голф’’ со ...
сите 154 | | | веќе видена

Француската полиција го застрела терористот за кој што се верува дека е одговорен за вооружениот напад на Божиќниот пазар во Стразбур, а сега истражителите се ...
сите 102 | | | веќе видена

– Загубивме колега, другар, пријател, и голем професионалец посветен на својата визија за Охрид. Низ годините проф. д-р Јован Стојаноски даде огромен придонес ...
сите 88 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска оствари средба со членовите и симпатизерите на ВМРО-ДПМНЕ во Крушево, каде говореше за актуелната политичка ...
сите 311 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Крај за родителските грижи:Оваа апликација открива зошто плаче бебето!(видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: