Лила ограбена на први мај- Крадци провалиле во нејзиниот дом, еве што украле

2 копии

Познатата македонска водителка Лила Филиповска е ограбена. Kрадец влегол насилно во нејзиниот дом во населбата Чаир и одземал дел од нејзиниот вреден накит, ...
| | веќе видена | слични

ТВ водителката Лила Стојановска беше деновиве беше ограбена, а според полицискиот билтен од нејзиниот дом крадците одзеле предмети вредни околу 5000 евра. Во ...
| | веќе видена | слични

Во јавноста веќе излезе информацијата дека Лила Филиповска е ограбена, а сега се откри и нешто што таа долго го криеше. Случајот бил пријавен во полиција, а по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На почетокот на март во јавноста се појави вест дека семејната вила на директорот на Гранд продукција, Саша Поповиќ е ограбена. При таа прилика ограбен бил ...
| | веќе видена | слични

Стојановска ја потврдила веста за кражбата, која се случила додека во станот не биле присутни водителката и нејзиниот син Филип, но… Една од најпознатите и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, кој е вешт тактичар, се надева дека ќе обезбеди мнозинство, на ист начин како и при гласањето доверба за Владата, кога некои ...
сите 550 | | | веќе видена

Во продолжение ја гледаме атмосферата во дел од нив, но и од Мелбурн Австралија каде Македонците се организираа за одбележување на овој  верскиот празник.
сите 259 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 69 | | | веќе видена

Дарко Недев, момчето кое го фати крстот за Водици во Кавадарци и навивачката група Лозари Исток на која и припаѓа, за утре организираат хумана акција. -Утре од ...
сите 146 | | | веќе видена

И покрај се што се зборувало и водителката му честитала роденденот на својот зет.Мажот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, денеска го прославил 34.роденден со ...
сите 193 | | | веќе видена

Најмалку 12 лица се уапсени денеска во Париз за време на протестите на движењето „жолти елеци“, кои се одржуваат десетти викенд по ред. Демонстрантите биле ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лила ограбена на први мај- Крадци провалиле во нејзиниот дом, еве што украле

Од:
До кого (е-маил):
Порака: