Мората: Катастрофа, излегував на теренот и не знаев каде се наоѓам

2 копии
2 копии

Шпанскиот напаѓач не крие дека размислувал да се врати во Италија по како што вели, „катастрофалната“ година мината во Челси, додава дека кога ќе излезел на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Наместо да владее правото и во функција да е правната држава, за жал гледаме политички реваншизам, со скандалозни судски пресуди и обвинувања, затоа на овие ...
сите 200 | | | веќе видена

Оставки на претседателот Александар Вучиќ, премиерката Ана Брнабиќ, првиот собраниски спикер Маја Гојковиќ, оставка на раководството на РТС и обезбедување ...
сите 212 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес е во посета на Општина Битола каде што оствари средба со жителите на населбата Јени Мале и битолско ...
сите 177 | | | веќе видена

Белград е еден од гарантите на Дејтонскиот договор врз основа на која функционира Република Српска, и нема дозволи постоењето на оваа структура да биде ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мората: Катастрофа, излегував на теренот и не знаев каде се наоѓам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: