Мората признава: Ланската година беше катастрофа, излегував на терен и не знаев каде сум

Шпанскиот напаѓач не крие дека размислувал да се врати во Италија по како што вели, „катастрофалната“ година мината во Челси, додава дека кога ќе излезел на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

* РУСКОВСКА: Во понеделник очекувам вештачењето на телефонот на Катица да биде готово Јавнотото обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција во ...
сите 116 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 396 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 250 | | | веќе видена

Британскиот министер за надворешни работи, Џереми Хант, денеска изјави дека инцидентот со нафтениот танкер во Ормускиот проток може да биде знак дека Иран ...
сите 221 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мората признава: Ланската година беше катастрофа, излегував на терен и не знаев каде сум

Од:
До кого (е-маил):
Порака: