Ковачиќ ова лето се враќа во Интер?

2 копии

Лука Јовиќ денес официјално го потпиша договорот со Реал Мадрид, а Еден Азар допрва треба да го стори истото. Така, Кралскиот клуб ги започна плановите за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Новиот тренер на Интер пристигна во Милано со јасна идеја за реновирање на тимот, а италијанските медиуми сметаат дека веќе ја знаат неговата листа со летни ...
| | веќе видена | слични

Голманот на Реал Мадрид, Кејлор Навас, кој освои хет-трик на европски титули во периодот 2016-2018 со „кралскиот клуб“ побарал отпремнина од десет милиони евра ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Голманот на Реал Мадрид, Кејлор Навас не е посакуван на „Сантијаго Бернабеу“ и во моментов се водат преговори како да го напушти тимот. 32-годишниот голман ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на АС, Реал Мадрид од продажба на фудбалери ќе треба да прибере најмалку 300 милиони евра за да не си направи проблем со УЕФА, дури на 13 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 172 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Довербата во процесот на проширување на ЕУ ќе настрада ако не почнат веднаш преговорите за пристапување на Северна Македонија и Албанија, изјави на ...
сите 146 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 53 | | | веќе видена

Успехот на најновата серија HBO, “Чернобил”, резултираше со зголемен број на туристи.Уништениот и напуштен град е се повеќе привлечен за туристите, но сега ...
сите 59 | | | веќе видена

Главните сојузници на САД ја притиснаа администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп да дадат поконкретни докази со кои ќе може точно да се поврзе ...
сите 111 | | | веќе видена

Близок соработник на бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов вели дека сите луѓе што живеат на потегот од Охридското езеро до Несебар и Варна се ништо ...
сите 112 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ковачиќ ова лето се враќа во Интер?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: