Костов: Не треба да се брза со потпишувањето на договорот меѓу Скопје и Софија


15 копии

Избрана група од петмина македонски историчари ја аминувале содржината на Договорот за добрососедство со Бугарија кој треба да биде потпишан за помалку од две ...
| | веќе видена | слични

Борбата за демократија во ВМРО-ДПМНЕ е, всушност, борба за демократија во Република Македонија, за што имаме голема поддршка, вклучително и од многу од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Треба да се формира специјализирана институција која нема да дозволи да се случува криминал и корупција, но и која ќе ги отвори сите криминали од почетокот на ...
| | веќе видена | слични

ПР стратегијата на сегашното раководство на ВМРО-ДПМНЕ е да не се говори за реформите туку да се оцрнат реформаторите, беше оценето на денешната трибина на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Костов: Не треба да се брза со потпишувањето на договорот меѓу Скопје и Софија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: