Конечно пристигна Торо Росо СТР14


2 копии
2 копии
4 копии

Меѓународната групација myWorld и Ф1 тимот Торо Росо потпишаа повеќе годишен договор за официјално стратешко партнерство. Од годинава, пилотите на Ф1 тимот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конечно пристигна Торо Росо СТР14

Од:
До кого (е-маил):
Порака: