10 најчести машки лаги

Истражувањето кое било спроведно од страна на д-р Филемон Аварадо и д-р Едгардо Моралес, покажа дека со пополничките дами мажите повеќе се смеат и дека полесно ...
| | веќе видена | слични

Некои жени едноставно немаат среќа во љубовта, но среќата често нема никаква врска со тоа. Мажите потешко се заљубуваат во жени кои ги имаат овие три ...
| | веќе видена | слични

Кога мажите би ги прашале кои женски квалитети, освен физичките, ги оценуваат како најпривлечни, сигурно би добиле различни одговори. Она што е пофално е дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вистина е дека момците знаат да сакаат, но за љубов се потребни двајца. Девојки бидете внимателни и прочитајте што сè треба да направите за тој да се заљуби во ...
| | веќе видена | слични

Мистериознот Мажите сакаат мистериозни жени. Не им ги откривајте сите детали за себе уште на првиот состанок. Тоа не е интересно. Самодоверба Самодовербата е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 175 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 194 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 најчести машки лаги

Од:
До кого (е-маил):
Порака: