Лекарски прегледи кои мора да ги направите ако подолго време не сте биле на лекар

 Сè додека здравствената состојба видно не се влоши, многу луѓе воопшто не ни одат на лекар, а со тоа дозволуваат симптомите да се влошуваат. Ако и вие сте од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Институциите се политички притиснати и парализирани. Ниту имаат капацитет, ниту имаат храброст, ниту пак волја за да го истражуваат криминалот на власта, ...
сите 511 | | | веќе видена

Aмериканската амбасада во Скопје целосно ја поддржува одлуката на обвинителството да ги испита сите наводи за корупција и да ги гони како оправдани, засновани ...
сите 368 | | | веќе видена

По четиричасовен распит во Обвинителството за организиран криминал и корупција од страна на шефицата Вилма Рускоска, специјалната обвинителка Катица Јанева ...
сите 621 | | | веќе видена

На вечерашната седница на ЦО на СДСМ за нов заменик министер за економија, премиерот Заев го предложи Кирил Колемишевски, поранешен член на групата “Нокаут”. ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лекарски прегледи кои мора да ги направите ако подолго време не сте биле на лекар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: