Добитничката на Златен глобус Лиза Џерард доаѓа во Скопје


11 копии

Светски познатата насмевка на Мона Лиза „не била вистинската“ кога Леонардо Да Винчи ја насликал, покажуваат новите истражувања.„Несигурна насмевка покажува ...
| | веќе видена | слични

Останато

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 84 | | | веќе видена

Соседот кој повика полиција поради гласна расправија во домот на Борис Џонсон, го брани своето однесување и вели дека секој би требало да го стори истото. ...
сите 101 | | | веќе видена

Да не е трагична економската состојба во државата и на граѓаните, прес конференцијата на Ацевски би била многу комична. Граѓаните се уште не знаат како да ги ...
сите 195 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Добитничката на Златен глобус Лиза Џерард доаѓа во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: