Нов трејлер за “Ted 2″


Објавени се првиот постер за продолжението на комедијата “Ted”, како и нов трејлер кој може да го погледнете во продолжение. Дествотото во “Ted 2″ ги прати Ted и неговата нова сопруга, кои донесоа одлука дека сакаат да го прошират семејството. Нивниот проблем е во тоа што тој не може да се репродуцира, па затоа парот мора да бара донатор на сперма. Тоа ги води кон нови поголеми проблеми и се доведува во прашање дали Ted всушност има право да расте и воспитува дете. Seth MacFarlane повторно е режисер, сценарист и го позајмува гласот за улогата на мечето Ted. Покрај него, во продолжението се враќа и актерот Mark Wahlberg. “Ted 2″ ќе се појави во киносалите на 26-ти јуни.
| | веќе видена | слични

Студиото Universal го доби првиот т.н. "Red band" трејлер што значи дека истиот содржи екплицитна содржина - многу пцовки, голотија и конзумирање на лесни дроги. Токму тоа и се очекуваше од продолжението на "Ted" на Сет Мекфарлен. По големиот успех на "Ted“ беше логично филмот да добие продолжение, во кое повторно главните улоги ги имаат Марк Валберг и Сет Мекфалрен како гласот на мечето Тед, а овој пат им се придружуваат и Аманда Сеифрид, Морган Фримен и Лиам Нисон. Премиерата на филмот се очекува на 26-ти јуни.
| | веќе видена | слични

Нов трејлер, наменет за повозрасна публика, од продолжението на комедијата „Ted“, на Сет Мекфарлејн беше објавен овие денови. Во овој тип на трејлер подобро се доловува хуморот во филмот, исполнет со дрога, секс, вулгаризми и малку порно. Дрското мече Тед, заедно со Марк Волберг се враќаат во долгоочекуваното продолжение на „Ted“, две години по првиот филм. Овојпат тие ќе се соочат со проблемите за репродукција на Тед, како и набавување на донатор на сперма за истите цели. Главната женска улога ја игра Аманда Сејнфилд, гласот на Тед е на Сет Мекфарлејн, кој исто така го режираше и напиша филмот. Покрај низ, во филмот се појавуваат и акционите ѕвезди Лијам Нисон и Морган Фримен, премиерата на „Ted 2“ ќе биде на 26-ти јуни оваа година.
| | веќе видена | слични

Останато

Територијата на нашата држава се наоѓа во поле на висок воздушен притисок (антициклон) кој условува стабилно, суво и невообичаено топло време со високи ...
сите 205 | | | веќе видена

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 175 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 160 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Пратеникот Артан Груби и близок соработник на лидерот на ДУИ Али Ахмети, отворено ќе лобира Никола Димитров да биде консензуалниот кандидат на неговата партија ...
сите 193 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нов трејлер за “Ted 2″

Од:
До кого (е-маил):
Порака: