Како го комбинираме омиленото сако оваа зима?

 Кога станува збор за модна комбинација, многумина ја избегнуваат белата боја во зима. Но, девојките со стил, точно знаат како треба да ја комбинираат, а оние ...
| | веќе видена | слични

Останато

Девица 23.8.-23.9. Работа: Доколку планирате да се занимавате со формалности, хартии или судови, тогаш денешниот ден ви е поволен. Љубов: Сакате да влезете ...
сите 164 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 23 | | | веќе видена

На својот Твитер профил, премиерот Зоран Заев објави линк до извадок од документарниот филм на Би-Би-Си за креаторите на лажни вести од Велес. Заев пишува: ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како го комбинираме омиленото сако оваа зима?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: