Скопјанец со комбе удри 83-годишна жена во Кичево

6 копии

Поради одрони, сообраќајот на регионалниот пат Делчево – Каменица се одвива по една сообраќајна лента, информира АМСМ.Изменетиот сообраќаен режим ќе трае до ...
| | веќе видена | слични

Изменетиот сообраќаен режим ќе трае до рaсчистување на коловозот. Промена на режимот на сообраќај, во времетраење од шест месеци, од вчера има на магистрален ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Од АМСМ предупредуваат дека поради одрони, сообраќајот на регионалниот пат Делчево – Каменица се одвива по една сообраќајна лента. Како што се наведува, се ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Охрид, 19. јуни 2019 (ИНПРЕС) – Денеска ќе се започне со изведување на градежни активности за поставување на електрично осветлување на крстосницата Другово, на ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
повеќе

Останато

Фотелјата на разрешената Рашела Мизрахи, ќе остане празна се до изборот на министрите во новата Влада по изборите. Но нејзините овластувања во Министерството ...
сите 365 | | | веќе видена

Вилма Русковска и Љубомир Јовевски сеуште молчат за објавената аудио снимка во Собранието каде што слушајќи го гласот на Зоран Заев признава дека со маркетинг ...
сите 121 | | | веќе видена

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 336 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 285 | | | веќе видена

Додека Чулев глуми загриженост за набавката и квалитетот на чизмите за полицајците, вистината е дека чизмите за кои зборува тој, се набавени од страна на Ѓоко ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец со комбе удри 83-годишна жена во Кичево

Од:
До кого (е-маил):
Порака: