Само за колекционери – се произведе последниот класичен Смарт (ФОТО)

Нашите бизнис приказни со Денис Ампов. Основач и сопственик на консултанската куќа Смарт Степс, а истовремено и тим лидер за продажба во Пивара Скопје. Кој е ...
| | веќе видена | слични

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 215 | | | веќе видена

На средбата двајцата размениле мислења за севкупните билатерални односи меѓу двет земји и констатирале дека тие се пријателски, со интензивни контакти на ...
сите 236 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Само за колекционери – се произведе последниот класичен Смарт (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: