Привремен сообраќаен режим на дел од булеварот Партизански одреди

6 копии
2 копии

Ограничениот сообраќаен режим во Скопје го парализираше сообраќајот. Башка реконструкцијата на булеварот која се прави кој знае зошто по 100-ти пат на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена

Имавме состанок со лидери и претставници на политичките партии кои се дел од коалицијата „За подобра Македонија“, која ја предводи ВМРО-ДПМНЕ. Разговаравме ...
сите 262 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Привремен сообраќаен режим на дел од булеварот Партизански одреди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: