Стопира такси во бикини

Се работи за типична претстставничка на најстариот занает во светот и за оние кои живеат во ваквите квартови тоа е сосема вообичаена глетка. „Работничка“ на којашто и завршила смената, облечена во бикини, си оди дома!{youtube}p3i1t6nSDvI{/youtube}Погледнете само колку е истоштена... {simplepopup} {/simplepopup}
| | веќе видена | слични

Е ова ти се вика стопирање на такси. А ако ја прашате зошто го прави тоа, сигурно ќе ви одговори дека таков и е дрес-кодот за облекување на работа. Се работи за типична претстставничка на најстариот занает во светот и за оние кои живеат во ваквите квартови тоа е сосема вообичаена глетка. „Работничка“ на којашто и завршила смената, облечена во бикини, си оди дома!
| | веќе видена | слични

Останато

Гордана Силјановска-Давкова ги премолчи дваесетината прашања на вмровскиот реформатор. Одговорите на тие прашања ќе го разјаснеа нејзиното политичко кредо. Но ...
сите 167 | | | веќе видена

Српскиот претседател Александар Вучиќ денеска од Нови Сад порача дека властите повеќе нема да дозволат насилство на протестите, како она од минатата сабота, ...
сите 210 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес е во посета на Општина Битола каде што оствари средба со жителите на населбата Јени Мале и битолско ...
сите 208 | | | веќе видена

До понеделник ќе се задржи стабилно и топло време, а во вторник ќе настапи промена на времето. Ќе има зголемена облачност со повремен дожд и ќе дува умерен до ...
сите 158 | | | веќе видена

Барањето на Владата – ВМРО-ДПМНЕ да достави предлози во вид на амандмани околу предлог-законот за Обвинителството, македонската опозиција го нарекува обид за ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стопира такси во бикини

Од:
До кого (е-маил):
Порака: