Мерилин Монро - кралица на деколтето!

Мерилин Монро, дури и по 50 години од својата смрт беше крунисана како жена со најдоброто деколте на сите времиња, победувајќи ѕвезди како Скарлет Јохансон, Кристина Хендрикс и Софија Лорен. Актерката која се појави во комедиите од 50-те, ‘Some Like It Hot’ и ‘Gentlemen Prefer Blondes’ - ја победи и водителката на шоуто ‘This Morning’, Холи Вилоуби. Холи Вилоуби Актерката Елизабет Харли заврши на третото место, а моделот Кели Брук на четврто место. Италијанската филмска икона Софија Лорен е петта на листата, а Скарлет Јохансон, Кристина Хендрикс и Бијонсе се на шестото, седмото и осмото место. Топ 10 ѕвезди со најдоброто деколте: 1. Meрилин Монро 2. Холи Вилоуби 3. Елизабет Харли 4. Кели Брук 5. Софија Лорен 6. Скарлет Јохансон 7. Кристина Хендрикс 8. Бијонсе 9. Ким Кардашијан 10. Дита Вон Тис Tags: кристина хендрикс мерилин монро скарлет јохансон софија лорен Можеби ве интересира? Мерилин Монро - кралица на деколтето! - Вторник, 26 Јуни 2012 The Avengers ги руши сите рекорди! - ...
| | веќе видена | слични

Кино легендата Мерилин Монро е прва на листата за најубаво деколте на сите времиња. Британската актерка Лиз Харли остана на трето место, веднаш после познатата ТВ водителка, сексапилната Холи Вилоуби. На четвртото место се најде манекенката Кели Брук. Италијанската кино легенда Софија Лорен е на петтото место, а веднаш после неа е Скарлет Јохансон. Актерката Кристина Хендрикс и Бионсе ги освоиле седмото и осмото место. Ким Кардашијан и Дита вон Тиз ги дополнуваат последните две места од најдобрите десет гради во светот. Јас лично не се согласувам со овој избор. Во светот има многу жени со далеку подобри гради од овие десет, но секој има различен вкус и право на сопствено мислење и избор.
| | веќе видена | слични

По Мерлин Монро се најдоа Холи Вилоуби на второто место. Кели Брук го зафато третото место, а Софија Лорен го зазеде четвртото. Скарлет Јохансон се најде на петтото место на листата на најубави деколтеа. Инаку, се бираше и меѓу Кристина Хендрикс и Бијонси.
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 201 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 219 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 44 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мерилин Монро - кралица на деколтето!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: