Еве како да фатите на спортска според Иван Исцелител !

Како што информиравме претходно , Иван гостуваше во емисијата “Не бери Гајле” на Наша ТВ. Тој во емисијата кажа дека само тој ја знае добитната комбинација како да фатите голема сума на спортска. Еве како тој го објасни целиот процес во емисијата:
| | веќе видена | слични

Една од познатите силиконски кралици, Сања Јојиќ, одлуичила на својот Фејсбук профил да покаже нешто повеќе.Таа покрај градите и усните, сфати дека може да го покаже и имеѓуножјето.Сања очигледно смета дека не е доволно само да се покажат градите и огромните усни, па решила да покаже дека има уште адути и меѓу нозете.
| | веќе видена | слични

Останато

Пораката за нас е јасна, вели генералнот секретар на ГРОМ, Виктор Цветковски, кој во синоќешното гостување на „Отворено“ на Алфа го коментираше апсењето и ...
сите 192 | | | веќе видена

Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
сите 233 | | | веќе видена

Оваа 2019 година ќе биде година на метеоролошкиот феномен ЕЛ НИЊО кој условува повисоки температури на воздухот но и почести временски непогоди. Во најголем ...
сите 162 | | | веќе видена

На денешната седница ДИК ги разгледала листите за Претседател на Република Северна Македонија од кандидатите Пендаровски, Силјановска – Давкова и Река, ...
сите 154 | | | веќе видена

Идентификувани се сите 50 жртви од терористичкиот напад на двете џамии во градот Крајстчерч во Нов Зеланд, соопшти полицијата. Од пописот на жртвите може да се ...
сите 199 | | | веќе видена

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 80 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека казнени мерки наметнати врз царинските давачки на Кина можат да останат на сила подолг период, не ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве како да фатите на спортска според Иван Исцелител !

Од:
До кого (е-маил):
Порака: