Реал Мадрид не знае каде им е играчот кој го плаќаат 4 милиони евра по сезона

Денешното издание на АС има сторија за подзаборавениот лев бек на Реал Мадрид, Фабио Коентрао, весникот вели дека никој не знае каде е Португалецот Шпанија ...
| | веќе видена | слични

Португалскиот фудбалер Фабио Коентрао, се чини дека ја заврши епизодата на Сантијаго Бернабеу. Триесетгодишниот Коентрао го носи дресот на Реал од 2011. ...
| | веќе видена | слични

Фабио Коентрао одговори на провокацијата од мадридскиот весник АС, тој на Твитер откри дека тренира со Реал Мадрид под будното око на фитнес тренерот Шпанија ...
| | веќе видена | слични

Угледниот мадридски весник „Ас“ ова попладне излезе со доста интересна статија поврзана за играчот чија иднина е навистина непознато, или поточно за Фабио ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фабио Коентрао е во свежо сеќавање на светската спортска јавност по своите емотивни испади кои ги имаш минатата сезона како играч на Спортинг Лисабон, клуб со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Стручните служби на Град Скопје ќе ја разгледаат иницијативата поднесена од Општина Аеродром за ново сообраќајно решение на булеварот „Србија“ и во соработка ...
сите 82 | | | веќе видена

Аналитичарите Сашо Клековски и Владимир Божиновски едногласни во објаснувањето зошто ВМРО-ДПМНЕ има несогласување со договорот и со референдумот во вечерашното ...
сите 23 | | | веќе видена

Во отвореното Студио 1 ги анализираме последните апели на партиите пред референдумот – маршот на коалицијата „За европска Македонија“ во Скопје и маршот на ...
сите 58 | | | веќе видена

Останува уште помалку од една седмица до конференцијата на која што Apple ќе ги претстави трите нови модели на Ајфон и новата генерација на паметниот часовник. ...
сите 71 | | | веќе видена

Вардарци со силно темпо продолжуваат на одигрување натпревари. После големата победа против актуелниот шампион на Европа, црвено-црните слетаа во Скопје, вчера ...
сите 95 | | | веќе видена

Единствена цел на пререгистрацијата на граѓаните во системот на Управата за јавни приходи (УЈП) е да се подобрат услугите што оваа институција им ги дава на ...
сите 80 | | | веќе видена

Вечерва, со почеток во 20 часот, во Музејот на современата уметност во Скопје ќе се отвори самостојна изложба на хрватскиот уметник Владимир Фрелих, насловена ...
сите 43 | | | веќе видена

Министрите за надворешни работи на Бенелукс денеска во Сараево потврдија дека нивните земји како членки на Европската унија, силно ја поддржуваат европската ...
сите 44 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал Мадрид не знае каде им е играчот кој го плаќаат 4 милиони евра по сезона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: