Проблеми во бракот на Бен и Џен

Од филмски сет - во приватниот живот. Бен Афлек и сопругата Џенифер Гарнер не можат да престанат со кавгите. Дали дошло до тепачка како онаа на нивниот заеднички филм „Дердевил“ - не знаеме, но Бен и Џен дефинитивно имаат проблеми во бракот. Слична сцена на ова филмска битка само со повеќе погрдни зборови и помалку удари се случила и во јавност, па американските таблоиди експресно дојдоа до приказната дека Џен сака да го напушти Бен поради проблемите кои тој ги има со коцкањето. Наводно, уште кога се венчаа во 2005-та година Бен ветил дека повеќе нема да седне на покер масата но, меѓувреме успеал да изгуби повеќе од милион долари. Е ако тоа не е причина за тепачка - не знам што е!
| | веќе видена | слични

Хазардерската страст на Бен Афлек предизвика криза во бракот со колешката Џенифер Гарнер. Заедништовото на актерите е разнишано откако излегоа на виделина коцкарските долгови на актерот. Џенифер не можела да се помири со фактот дека сопругот ги криел пороците и зад нејзиниот грб се коцкал, а капак на се биле залудно загубените милиони долари. "Бен на сите им се жали дека Џенифер постојано го малтретира поради порокот. Кога се венчаа пред шест години, тој и вети дека нема да им се врати на лошите навики. Таа немаше поим дека тој повторно се коцка и пие. Бидејќи Бен е импулсивна личност, кога еднаш ќе почне да се коцка, тешко може да престане. Ако продолжи вака, не е чудно за кратко време Џенифер да се одлучи да биде самохрана мајка", рекол извор близок на двојката.
| | веќе видена | слични

Холивудскиот пар во жестока расправија откако Афлек се вратил на старите пороци, коцката и алкохолот. Холивудскиот глумец Бен Афлек е доказ дека старите навики не умираат. Откако и ветил на својата сопруга, а воедно и глумица Џенифер Гарнер дека веќе нема да конзумира алкохол и ќе се откаже од коцката, тој по 6 години повторно почнал. Имено, Гарнер го открила Афлек дека тој всушност ја лажел и дека никогаш не престанал да се обложува, а во јавност дошла информацијата откако во една вечер изгубил повеќе од 500 илјади долари. Според тајниот извор, Бен излегува во подземните коцкарски места каде што повеќе пати е виден, а и некои други глмци како Тоби Мегвајер, Мет Демон и Леонадро Ди Каприо. Пријателите на парот тврдат дека Гарнер е на раб да добие нервен слом, а на Афлек му треба посебна помош затоа што неможе да се контролира.
| | веќе видена | слични

Холивудската двојка Бен Афлек и Џенифер Гарнер минуваат брачна криза откако медиумите ги открија неговите коцкарски долгови. Американските медиуми јавуваат дека Гарнер не може да се помири со тоа што Афлек ги криел своите пороци и зад нејзин грб прокоцкал милиони долари. - Бен на сите им се жали дека Џенифер го гњави поради пороците. Кога се венчале во 2005 година и ветил дека ќе се ослободи од лошите навики. Не ни знаела дека повторно се коцка и пие. Тој е многу импулсивна личност, а кога еднаш ќе почне да се коцка не знае да запре. Ако вака продолжи Џенифер може да стане самохрана мајка, вели изворот. Името на Бен Афлек последниве недели честопати е во медиумите поради нелегалните покерски игри во Холивуд, во кои покрај главниот осомничен Тоби Мегвајер, учествувале Мет Дејмон и Леонардо ДиКаприо.
| | веќе видена | слични

Останато

Актуелната политичка состојба во земјава, затворската казна за поранешниот премиер Никола Груевски и неодамнешната посета на делегацијата на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 180 | | | веќе видена

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 144 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 73 | | | веќе видена

Каков ќе биде ефектот на даночната реформа, односно прогресивниот данок ќе се види на долг рок. Не мора да значи дека повисоките даноци ќе се одразат добро или ...
сите 60 | | | веќе видена

„Сонувам за хумано утре“ е мотото под кое повеќе здруженија за заштита на животните одржаа протестен марш за да упатат барања да почне примената на хумани ...
сите 64 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 50 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Проблеми во бракот на Бен и Џен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: