Клоп нема планови за големи трансфери


5 копии

Meнаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп откри дека клубот од „Енфилд“ ова лето нема да биде премногу активен. Шампионот на Европа досега го доведе само младиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Европските шампиони Ливерпул се вратија на натпреварите со пријателски меч со локалните ривали, третолигашот Транмир роверс на нивниот „Прентон парк“, ...
| | веќе видена | слични

Иако добар дел од ѕвездите на Ливерпул се на заслужен одмор – некои учествуваа на Копа Америка, додека Мо Салах се обидува да ја преболи елиминацијата на Афкон ...
| | веќе видена | слични

Се играше 80-тата минута од неверојатниот реванш во полуфиналето од Лигата на шампионите помеѓу Ливерпул и Барселона. Ливерпул сензационално успеа да надополни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По оставката на Катица Јанева, Европската Комисија во реакција за МИА порачува дека истрагите за илегалните прислушувања треба да продолжат. „Европската Унија ...
сите 225 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 148 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Прекрасен рецепт кој многу едноставно се подготвува. Сопругата на шампионот на Вимблон пропагира здрава исхрана, а со целиот свет го сподели рецептот за ова ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп нема планови за големи трансфери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: