Клоп: Имавме среќа


Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп вели дека неговиот тим во реванш натпреварот од полуфиналето во Лигата на шампионите против Рома имаше среќа. Клоп вели дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како што пренесува „Скај Германија“, Борусија Дортмунд ставила точка на темата кој ќе биде прв шеф на стручниот штаб во новата натпреварувачка сезона, откако ...
| | веќе видена | слични

Јирген Клоп секако не можеше да биде задоволен што неговиот Ливерпул загуби во вчерашното дерби со Челси со минимални 1:0, но сепак тоа не ја оттргна неговата ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Екипата на Ливерпул ги започна преговорите за два навистина спектакуларни трансфери. Добро информираната француска радио станица, РМЦ, која во оваа земја е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Прогнозира ли професорката Тања Каракамишева, неуспех на претседателските избори за кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска? Имено, таа на својот твитер ...
сите 174 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 264 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп: Имавме среќа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: