Клоп ја прокоментира победата – но и повредата на Салах


2 копии

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп во изјава за „Билд“ истакна дека не е загрижен за евентуално заминување на Мохамед Салах. Салах кој пристигна на „Енфилд“ од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Даде гол минатата сабота, нов премиерлигашки за него, но му беше признат дури четири дена подоцна. Напаѓачот на Тотенхем Хери Кејн го даде вториот гол во ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Ливерпул, Мохамед Салах се огласи на социјалните мрежи откако Премиерлигата ја прифати желбата на Тотенхем и контроверзниот гол на дуелот со Стоук ...
| | веќе видена | слични

Играчите на Ливерпул преку социјалните мрежи буквално се потсмеваа на одлуката, голот против Стоук кој претходно беше припишан на Ериксен, сепак да му припадне ...
| | веќе видена | слични

Вториот гол на Тотнем против Стоук му е препишан на Хари Кејн по жалбата на „Спарси", Мохамед Салах експресно се огласи на социјалните мрежиИзминативе денови ...
| | веќе видена | слични

Тотенхем минатиот викенд го победи Стоук со 2:1, а голема прашина се крена откако вториот гол му го припишаа на Ериксен. Првичната одлука беше дека Хари Кејн ...
| | веќе видена | слични

Премиер лигата по деталните прегледи на снимките се одлучи вториот гол од саботниот натпревар помеѓу Стоук и Тотенхем сепак да го запише на голгетерското конто ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 348 | | | веќе видена

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 78 | | | веќе видена

Азилот што го доби екс премиерот Никола Груевски му дава право слободно да се движи само на унгарска територија, но не и надвор од неа – објаснува за Нова ...
сите 461 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста – реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Наум Стоилковски Македонија е единствена држава во Европа ...
сите 109 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 33 | | | веќе видена

„Сашо Мијалков повеќе не е член на ВМРО-ДПМНЕ, не сме запознаени со деталите и причините за неговото приведување. Раководството на партијата подолго време нема ...
сите 70 | | | веќе видена

Ако Унгарија веќе има донесено одлука за азил за осудениот експремиер Никола Груевски, како што утринава објавија унгарски медиуми, тогаш таа е претходно ...
сите 377 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп ја прокоментира победата – но и повредата на Салах

Од:
До кого (е-маил):
Порака: