Клоп: Не сум губитник, би напишал и книга, но никој нема да ми ја купи

2 копии

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп, навести дека ќе остане ментор уште пет години откако триумфира во Лигата на шампионите во интервју за германскиот весник ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот поранешен фудбалер на Баерн Минхен, Франц Бекенбауер во изјава за еден од најтиражните медиуми во Германија, „Билд“ истакна дека би сакал да го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Мотивот на Заев за заштита на криминалот од „Рекет“ го знаеме. Сомнежите се дека тој и неговите структури се силно вплеткани во оваа криминална – октопод мрежа ...
сите 499 | | | веќе видена

Од утре па сѐ до средината на следната недела во Македонија ќе преовладува сончево и топло време со максимални дневни температури до 38 тепени. Топлиот бран се ...
сите 207 | | | веќе видена

Лутиот тренер на Марсеј, Португалецот Андре Вилаш Боаш ги натера фудбалерите на Марсеј да се вратат на теренот и да се заблагодарат на навивачите по слабиот ...
сите 3 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клоп: Не сум губитник, би напишал и книга, но никој нема да ми ја купи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: